Wtorkowe spotkanie klubowe SP9PRO w dniu 19 kwietnia 2022 roku miało bardzo uroczysty charakter ponieważ jubileusz 80 lecia urodzin obchodził kolega Wojciech SP9PT. Ponadto Odznaką Honorową PZK odznaczony został kolega Romuald SP9FTJ.
W spotkaniu uczestniczyli Wojciech SP9PT, Romuald SP9FTJ, Eugeniusz SP9EUH, Bolesław SP9REP, Leszek SP9WZJ, Jerzy SQ9SBA, Szczepan SQ9PRL oraz Eugeniusz SQ9HZM.
Na samym początku spotkania wszyscy złożyli gratulacje Wojciechowi SP9PT z okazji 80 urodzin, a Eugeniusz SP9EUH w imieniu wszystkich wręczył prezent urodzinowy. Solenizant był jak zwykle doskonale przygotowany i zaprosił zgromadzonych do bogato zastawionego stołu na kawę, ciasta, słodycze oraz urodzinową lampkę wina.

Po tych pysznościach i ciekawych rozmowach nie tylko o krótkofalarstwie, w imieniu Prezesa PZK Tadeusza SP9HQJ, Gienek SQ9HZM wręczył Odznakę Honorową PZK koledze Romualdowi Dudzie SP9FTJ za blisko 50 letnią działalność na rzecz PZK. Wręczenie odznaki miało nastąpić w 2019 i 2021 roku na spotkaniu na Rymerze (w 2020 roku spotkania nie było z powodu pandemii ) ale złośliwość losu nie pozwalała na osobiste odebranie Romualdowi OH od Prezesa PZK.

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na dzień klubowy SP9PRO do SITG w Rybniku oraz Wojciechowi za gościnę a kolegom za miłe towarzystwo. Spotkanie zakończyło się w serdecznej atmosferze z nadzieją na spokojne uprawianie naszego hobby.
Gienek SQ9HZM

Kilka zdjęć z wtorkowego spotkania w naszej galerii oddziałowej.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *