Nareszcie po 10 miesięcznej przerwie mogliśmy się spotkać w MOK w Pszowie na tradycyjnej giełdzie krótkofalarskiej. Organizatorzy spotkania giełdowego czyli klub SP9PKM i OT 31 PZK przygotowali salę pod kątem covidowym. Jak na pierwsze spotkanie po tak dużej przerwie przybyło sporo radioamatorów. Na szczególną uwagę zasługuje obecność kolegów z dalszej okolicy, z Piekar Śląskich, z Andrychowa czy z Mikołowa.
Oczywiście daleko jeszcze do frekwencji na giełdo-spotkaniu przed pandemią ale pierwsze kroki do powrotu dawnej popularności giełdy zostały zrobione. W trakcie spotkania połączonego z giełdą przeprowadziliśmy losowanie nagród dla uczestników z OT 31 PZK zawodów SP DX CONTEST 2021 którzy przeprowadzili co najmniej 50 łączności w conteście.
Komisja Losowania w składzie Marzena SQ9MPD i Eugeniusz SP9EUH stwierdziła zgodność losowania z regulaminem i czuwała nad prawidłowym przebiegiem, a nasi milusińscy Olek i Dawid wylosowali zwycięzców: Ireneusza SQ9JXJ oraz klub SP5CI z Ciechanowa należący do naszego OT 31.
Ireneusz odebrał nagrodę osobiście a do SP5CI nagrod zostanie wysłana pocztą. Gratulujemy szczęścia w losowaniu i życzymy wielu ciekawych łączności na wylosowanych urządzeniach Baofeng UV5R-9th.
Następne spotkanie giełdowe OT 31 PZK odbędzie się 15 sierpnia i myślimy o dodatkowej atrakcji w trakcie zebrania. Serdecznie zapraszamy!
73! Gienek SQ9HZM


Losowanie nagród

Kategorie: Aktualności

1 komentarz

Mateo · 19 lipca 2021 o 09:46

Dzień dobry Koleżanki i Koledzy
Wracamy powoli na odpowiednie tory.
Bardzo fajnie że mogliście się spotkać, postaram się być za miesiąc.
Pozdrawiam serdecznie
73 de Mateo HB9HCZ / 3Z9T / HF25CXT
Zapraszam do łączności

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *