Zapraszam w imieniu własnym oraz współorganizatora – Śląskiego Oddziału Terenowego PZK w Katowicach na XXVI coroczne spotkanie krótkofalowców oraz sympatyków fal radiowych na górze Czantoria 995 m n.p.m. Ustroń w dniu 10 lipca 2021 r.

Dojazd samochodem, autobusem lub pociągiem do miejscowości Ustroń-Polana gdzie znajduje się dolna stacja wyciągu krzesełkowego. Planowany wyjazd wyciągiem na górę Polana Stokłosica około godz. 10:00, następnie przejście piechotą na szczyt góry Czantorii gdzie można podziwiać panoramę Beskidów z wieży widokowej. W dalszej kolejności przejście do schroniska „Koliba na Czantorii” (49.679392 18.794431), gdzie w miłej rodzinnej atmosferze można spędzić kilka godzin na łonie natury.
Organizatorzy zapewniają zarejestrowanym wcześniej uczestnikom wraz z osobami towarzyszącymi ciepłe i zimne napoje oraz kiełbaski na grilla, napoje wzmocnione we własnym zakresie. Na miejscu istnieje możliwość zakupu posiłku, upieczenia kiełbasy, itp.
Zgłoszenia z podaniem liczby uczestników proszę przesłać na : sp9hty@interia.pl
Uwaga: w schronisku jest zasilanie sieciowe 220 V można podłączyć radio wystarczy kilka metrów przedłużacza i popracować zarówno z SPFF-2223 oraz z OKFF-0062. Późnym popołudniem powrót (dla odważnych na piechotę szlakiem turystycznym około 2 godz.) lub wyciągiem krzesełkowym do Ustronia Polany.
Organizatorzy: Śląski Oddział Terenowy PZK w Katowicach , SQ9DXT Janek

* Zdjęcie Czantoria 2019 od lewej Tomek SP9OT, Szymon SQ9KRC, Marzena SQ9MPD.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *