Powrót do strony głównej


Wyniki konkursu - Dni Rybnickiego Okręgu Przemysłowego

czyli Dni aktywności krótkofalowców OT-31 oraz Rybnickiego Okręgu Przemysłowego ROP

Konkurs odbył się 5 i 6 listopada 2016 roku, na pasmach 80 m i 40 m, emisjami CW, SSB oraz DIGI. W tym roku konkursowi nie sprzyjała propagacja oraz odbywające się równolegle inne, zagraniczne zawody.
Organizatorem konkursu był Oddział Terenowy PZK w Rybniku. Współorganizatorem tegorocznej edycji był Klub Krótkofalowców SP9PRO przy Rybnickim Oddziale Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa.
Komisja w składzie SQ9MZ i SP9EUH po przeprowadzeniu analizy nadesłanych logów wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Sklasyfikowano 50 stacji w 5 kategoriach; w obu kategoriach stacji CW/SSB/DIGI, brak zgłoszeń.

Kategoria A stacje spoza ROP - SSB

     Znak stacji     QSO's    punkty  
 1 3Z3AHK 87 121 puchar,  dyplom
 2 SP4KHM 82 118 dyplom
 3 SQ7EWZ 73 94 dyplom
 4 SP6BBE 63 92
 5 SQ8PIW 54 78
 6 SP5X 52 72
 7 SQ8JLS 58 62
 8 SQ9DXT 34 49
 9 SP3FTA 23 31
10  DL/SP2UUU 20 25
11  SP3KYY/3 21 23
12  SQ2AHL 13 17
13  SQ9LBE 10 11

Kategoria B stacje spoza ROP - SSB+CW

     Znak stacji     QSO's    punkty  
SP4KSY 51 74 puchar,  dyplom

Kategoria C stacje spoza ROP - SSB+CW+DIGI - brak uczestników

Kategoria D stacje SWL (ROP i spoza ROP)

     Znak stacji     SWL's    punkty  
SP9-31044 21 45 puchar,  dyplom

Kategoria E stacje ROP - SSB

     Znak stacji     QSO's    punkty  
 1 SP9FRZ 77 107 puchar,  dyplom
 2 SP9QMP 109 101  dyplom
 3 SQ9HZM 71 89  dyplom
 4 SP9REP 53 93
 5 SQ9KRD 52 73
 6 SQ9NOS 49 67
 7 SP9RCF 53 65
 8 SP9MQG 36 58
 9 SQ9NJ 35 55
10  SP9CTH 39 54
  SQ9V 39 54
12  SP9KVC 43 51
13  SQ9ANT 44 50
14  SP9QMH 30 46
15  SQ5ABG 37 41
16  SQ9JXI 26 40
17  SP5PAT 21 31
  SP5PMD 22 31
19  SP9LDP 23 29
20  SQ9JKG 17 25
21  SP9UOP 16 24
22  SQ9KRC 14 19
23  SP9MDY 16 18
24  SP9EYX 13 17
  SQ9SBA 16 17
26  SP9LJD 5 6

Kategoria F stacje ROP - SSB+CW

     Znak stacji     QSO's    punkty  
 1 SP9WZJ 62 78 puchar,  dyplom
 2 SP9GFI 60 75  dyplom
 3 SP9AHB 35 48  dyplom
 4 SQ9S 29 37

Kategoria G stacje ROP - SSB+CW+DIGI - brak uczestników

Logi do kontroli (liczba QSO)

HF31ROT 21
SP1DMD 9
SP5UGP 9
SP9PRO 55
SQ9MZ 42

Sponsor nagród - OT 31 PZK

Komisja zawodów w składzie:
Henryk SQ9MZ - przewodniczący
Eugeniusz SP9EUH - członek komisji

Powrót do strony głównej